Pomocnik montera instalacji sanitarnych
  • Jaworzno, śląskie
Jaworzno
NOWREM GROUP DANIEL ŁATA SPÓŁKA KOMANDYTOWA
7. 5. 2024

NOWREM GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma – Integrator technologii budowlanych i systemów instalacyjnych zatrudni pracowników na stanowisku:

POMOCNIK MONTERA INSTALACJI SANITARNYCH / PRACOWNIK FIZYCZNY

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.

Miejsce zatrudnienia: Jaworzno

Zakres obowiązków:

• Pomoc przy pracach montażowych urządzeń i instalacji: wodnych, kanalizacyjnych, c.o., gazowych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, itp.,

• pomoc przy utrzymaniu i bieżącym serwisowaniu i konserwacji obiektów, urządzeń i instalacji,

• wykonywanie drobnych prac budowlanych i naprawczych,

• wykonywanie prac gospodarczych,

• transport i zaopatrzenie miejsc prowadzenia prac,

• utrzymanie czystości w miejscu prowadzonych prac.

Wymagania:

• wykształcenie min. zawodowe,

• praktyczna obsługa narzędzi, maszyn, elektronarzędzi,

• prawo jazdy kat. „B”,

• zaangażowanie i chęć do pracy,

• punktualność,

• umiejętności manualne oraz sprawność fizyczna,

• znajomość branży sanitarnej i budowlanej,

• uprawnienia energetyczne SEP – dodatkowy atut.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pakiet socjalno- pracowniczy, odzież i środki BHP,

• rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez ustawiczne szkolenia branżowe,

• samochód służbowy w godzinach pracy,

• niezbędne, profesjonalne narzędzia pracy,

• profesjonalne zaplecze techniczne,

• Karta multisport.

  • Praca Jaworzno
  • Technik urządzeń sanitarnych Jaworzno
  • Monter Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293