Pomocnik / Młodszy specjalista / Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Blizanów
Blizanów, Blizanów, Wielkopolskie, Polska
Trazmet
30. 4. 2024

Firma Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. poszukuje pracownika do działu kadr i płac.
Bierzemy pod uwagę kandydatury na stanowisko od "Pomoc" do "Specjalista" w zależności od posiadanych kwalifikacji
Ogólny Opis stanowiska:
- Prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
- Sporządzanie umów o pracę, cywilnoprawnych,
- Rozliczenie urlopów, zwolnień lekarskich itp.
- Rozliczanie czasu pracy
- Sporządzenie świadectw pracy
- Sporządzenie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia,
- Naliczanie wynagrodzeń,
- Zgłoszenia oraz przygotowywanie deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON, PIT
- Współpraca z pozostałymi działami firmy.
- Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniach,
- Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy i zarządu,
- Monitorowanie zmian w przepisach prawnych.
- Znajomość warunków i zasad zatrudniania cudzoziemców
Wymagania:
- Mile widziane doświadczenie
- Znajomość tematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i bhp,
- Znajomość programu SYMFONIA, PŁATNIK, oraz pakietu Microsoft Office,
- Dokładność, sumienność
- Dobra organizacja pracy
- Biegła znajomość obsługi komputera
- Umiejętność pracy indywidualnej jak i w zespole
- Wysoka kultura osobista
Nasza Firma oferuje:
- Stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace na pełen etat
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Wsparcie merytoryczne,
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, przyuczenia do zawodu
- Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
- Pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Przyjazną atmosferę
- Możliwość korzystania z ZFŚS
Proszę o przesyłanie CV

  • Praca Blizanów
  • Blizanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864