POMOCNIK MECHANIKA
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Zsiz
7. 6. 2024

Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni osobę na stanowiko:

1/23/11/2022

Obowiązki

  • Naprawa i dokonywanie przeglądów samochodowych oraz innych pojazdów mechanicznych
  • Wykonywanie prac regulacyjnych
  • Wykonywanie napraw
  • Kontrola stanu technicznego pojazdów, zespołów, podzespołów i układów

Wymagania

  • minimalne doświadczenie 6 miesięcy

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie oraz prywatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków i doświadczenie
  • Praca na terenie Wrocławia
  • Premie uznaniowe, dodatki okolicznościowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • Szkolenia oraz kursy

  • Praca Wrocław
  • Mechanik Wrocław
  • Technik mechanik Wrocław
  • Technik mechanik okrętowy Wrocław
  • Technik mechanik lotniczy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696