Ślusarz - pomocnik spawacza
  • Wrocław
ślusarz - pomocnik spawacza
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Być może szukamy właśnie Ciebie! Jeżeli wiążesz swoją zawodową przyszłość z obszarem produkcji – i masz min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – w Investa Sp. z o.o. we Wrocławiu mamy dla Ciebie idealną propozycję współpracy.

Szukamy osoby, która chce razem z nami budować swoje zawodowe doświadczenie i CV!

Nasze wymagania

➡ wykształcenie techniczne: zawodowe lub średnie

➡ znajomość rysunku technicznego

➡ umiejętność obsługi tokarki, frezarki, wiertarki, spawarki MIG/MAG/TIG

➡ zdolności manualne

➡ sumienność i dokładność

➡ gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

➡ pracę pod okiem najlepszych fachowców w branży stalowej

➡ regularne szkolenia m.in z obsługi wózków widłowych czy suwnicy

➡ stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia (od ponad 30 lat jesteśmy jednym z liderów w branży)

➡ umowę o pracę

➡ atrakcyjne wynagrodzenie

➡ pracę w systemie od poniedziałku do piątku

➡ liczne benefity tj. opieka medyczna, karty sportowe, dofinansowanie do wczasów i świąt, dodatkowe ubezpieczenie na życie itp.

  • Praca Wrocław
  • Ślusarz Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864