Pomocnik Elektromontera
  • podkarpackie
podkarpackie, podkarpackie, Polska
Victor Energy Sp. z o.o.
14. 5. 2024

Widzisz siebie w pracy pełnej innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnej technologii? Dołącz do Victor Energy i stań się częścią europejskiej transformacji energetycznej.

Jesteśmy spółką-córką wiodącego na rynku kanadyjskim i europejskim dostawcy kompleksowych usług (EPC+) oraz specjalistycznych rozwiązań dla sektora budownictwa elektroenergetycznego. Pracujemy przy projektach, które mają realny wpływ na europejski sektor energetyczny. Naszą misją jest dostarczanie tego, co najlepsze dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu w bezpieczeństwo ludzi i środowiska.
Opis stanowiska

  • wykonywanie pracy związanej z budową elementów stacji elektroenergetycznych w pełnym zakresie napięć.

Wymagania

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność,
  • wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym, budowlanym lub pokrewne,

Mile widziane

  • doświadczenie w zakresie budowy elementów stacji elektroenergetycznych.

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stabilną pracę w firmie elektroenergetycznej
  • pełen pakiet relokacyjny (diety, przejazdy, zakwaterowanie, ubrania robocze, dodatki)
  • narzędzia potrzebne do pracy na tym stanowisku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia oferowane przez naszą organizację oraz poprzez wsparcie doświadczonych pracowników

  • Praca podkarpackie
  • Elektromonter podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 156
    19 236