Pomocnik/ca operatora a produkcji-Skawina
  • Skawina
pomocnik/ca operatora a produkcji-Skawina
Skawina, Skawina, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Jesteś dyspozycyjny/dyspozycyjna do pracy w systemie 4-brygadowym?

Posiadasz książeczkę SANEPID?

Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie pracę!

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy produkującej kawę na terenie Skawiny poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko pomocnika operatora.

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy jako pomocnik operatora maszyn-mile widziane
  • doświadczenie w pracy przy produkcji
  • książeczki sanepid
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3
  • sumienności, zaangażowania
  • chęci pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (składki ZUS, urlop)
  • pracę w systemie 3 zmianowym(głównie I i II zmiana-III zmiana sporadycznie)
  • wynagrodzenie 4700-5400zł brutto mies.
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szeroki pakiet benefitów(opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kina, restauracji)

Zadania

  • pomoc operatorowi, kompletowanie zamówień
  • workowanie prażenin
  • dokonywanie zasypów surowców i półfabrykatów
  • pakowanie do opakowań zbiorczych
  • prace pomocnicze na pakowni (np. winietowanie, paletyzacja)

    utrzymywanie porządku w miejscu pracy

  • Praca Skawina
  • Operator Skawina
  • Pracownik produkcji Skawina
  • Operator maszyn Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293