Pomocnik/ca produkcji
  • Tychy
pomocnik/ca produkcji
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Jeśli szukasz pracy w dogodnej lokalizacji - dobry dojazd z Oświęcimia i Tychów, chcesz nabyć doświadczenie w branży spożywczej, koniecznie aplikuj na naszą ofertę!

Oczekujemy

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznej lub gotowości do jej wyrobienia
  • motywacji i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • chęci podnoszenia kwalifikacji

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w systemie 3 zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze, premie i dodatki
  • bogaty system benefitów, min. ubezpieczenie na życie, karta sportowa, zniżki na zakupy
  • bezpieczne i higieniczne warunki pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Zadania

  • klejenie opakowań
  • prace pomocnicze na produkcji - wyroby mączne
  • kontrola jakości
  • wykonywanie prac zleconych przez przełożonego

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862