POMOCNICZY PRACOWNIK OBSŁUGI K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Szczęśliwicka 40, 02-353 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
27. 4. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- utrzymanie czystości w pomieszczeniach przydzielonych do sprzątania,
- właściwe użytkowanie powierzonego sprzętu,
- właściwe i racjonalne gospodarowanie środkami czystości,
- wykonywanie innych poleceń wydanych przez Kierownika Działu lub osoby upoważnionej.

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie podstawowe. Co najmniej 1-rok doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego, gotowość do pracy fizycznej, dobra organizacja pracy.
Premie i dodatki:
+ dodatek stażowy,
+ premia motywacyjna,
+ trzynaste wynagrodzenie,
+ pakiet socjalny.
Zakres obowiązków::
Praca zimianowa w godz.: 6:00-14:00, 11:00-19:00.
[Kontakt: e-mail: amazurkiewicz@aps.edu.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
podstawowe

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246