Pomoc krawiecka staż ON
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Fundacja
23. 5. 2024

Fundacja Heros w ramach projektu pn. „Klucz do sukcesu II” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, prowadzi rekrutację na stanowisko: Pomoc krawiecka.
Miejsce odbywania stażu: Lublin
Zapraszamy osoby spełniające wszystkie poniższe wymagania:
• posiadające aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
• pozostające bez zatrudnienia,
• pozostające w wieku aktywności zawodowej,
• zamieszkujące na terenie województwo lubelskiego,
• posiadanie zdolności manualnych,
• posługiwanie się przyborami krawieckimi.
Obowiązki:
• pomoc krawiecka (pomoc w wykonywaniu pluszowych zabawek),
• wypychanie kulką silikonową,
• doszywanie oczu i uszu zabawkom pluszowym.
Zapewniamy:
• stypendium w wysokości 2294,99 (brutto)/mies.
• zwrot kosztów dojazdu,
• możliwość zatrudnienia po odbytym stażu.
Dodatkowo oferujemy wsparcie m. in. doradcy zawodowego, psychologa, prawnika, pośrednika pracy, a także wsparcie w uzyskaniu i utrzymaniu zatrudnienia.
Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza lub kontaktu telefonicznego pod numerem: 570 122 110.

  • Praca Lublin
  • Pomoc kuchenna Lublin
  • Pomoc domowa Lublin
  • Pomoc dentystyczna Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157