Młodszy Specjalista ds. rekrutacji ( staż + praca )
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Grzegorz
22. 5. 2024

Fundacja Heros poszukuję Osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
Dla Swojego Klienta poszukuję Kandydatów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. rekrutacji ( staż) Praca zdalna
Zakres Obowiązków:
- rozmowy telefoniczne z Kandydatami odpowiadającymi na ogłoszenia
- wystawianie ogłoszeń związanych z pracą za granicą, nieruchomościami
- umawianie spotkań rekrutacyjnych,
- pomoc w organizacji dokumentacji potrzebnej do wyjazdu do pracy za granicą.
- pomoc w organizacji transportu i noclegów na miejscu pracy.
- wyjaśnianie kwestii aklimatyzacyjnych
Wymagania:
- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności- warunek konieczny
- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej minimum 1 rok
- wykształcenie średnie
- mile widziana znajomość języka angielskiego ( bądź w trakcie nauki)
- dobra znajomość pakietu Office
- zapraszamy Osoby wyłącznie z województwa Lubelskiego
Oferujemy:
- umowa stażowa ( 3 miesiące) + praca
- w miłej atmosferze w młodym zespole.
Zapraszam do aplikowania poprzez portal Lento.pl i przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny tel: 784 153 879
Oferta w ramach Projektu współfinasowanego z PFRON " Kurs na niezależność II"

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018