Płock! Pracownik magazynu - nocna zmiana!
  • Płock, Gostynin, Dobrzyków, Łąck, Słupno, Bielsk, Rogozino, Radzanowo, Nowy Duninów, Soczewka, Brudzeń
mazowieckie, Płock, Gostynin, Dobrzyków, Łąck, Słupno, Bielsk, Rogozino, Radzanowo, Nowy Duninów, Soczewka, Brudzeń, Mazowieckie, Polska
Workhouse4you Sp. z o.o.
29. 3. 2024

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Płock, woj. mazowieckie

Wymiar: zlecenie na 5 dni w tygodniu

Stawka: 27,70 - 29,20 zł/h brutto

Oferujemy:

  • współpracę od wtorku do soboty w godzinach 02:30-07:30,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • stałą stawkę podstawową wynoszącą 27,70-29,20 zł/h brutto + premia do 450zł,
  • współpracę z firmą będącą liderem na polskim rynku wśród firm kurierskich,
  • pełne szkolenie stanowiskowe.

Zadania:

  • sortowanie, segregacja oraz skanowanie przesyłek,
  • rozładunek oraz załadunek paczek,
  • utrzymanie czystości w magazynie.

Wymagania:

  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność w podanych godzinach,
  • pełna sprawność fizyczna.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714