Pracownik magazynu z kosmetykami
  • Pass
mazowieckie, Pass, mazowieckie, Polska
ManpowerGroup
17. 4. 2024

Lokalizacja: Pass k. Błonia

Zadania:

  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym

  • Inne proste prace magazynowe

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do podejmowania zlecenia 1-2 tygodnie w miesiącu (min. 8 h/ dzień)

  • Chęci do pełnienia zlecenia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie

  • Stawka 30 zł brutto/h

  • Praca również dla osoby ze statusem ucznia/studenta

  • W przyszłości możliwość podjęcia długofalowej współpracy w oparciu o umowę o pracę na pełny etat lub umowę-zlecenie z większą ilością godzin

Tel. 696 078 620, 698 623 502

Transport w zakresie własnym.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik fizyczny mazowieckie
  • Pracownik biurowy Wysokie Mazowieckie
  • Pracownik biurowy mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782