Planista produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy w okolicy Wrocławia?

Ważna jest dla Ciebie atmosfera i wartości firmy?

Interesuje Cię tylko pierwsza zmiana i masz doświadczenie w planowaniu produkcji oraz materiałach metalowych i ich obróbce?

Jeśli TAK, to APLIKUJ, wszystko to mamy a nawet O WIELE WIĘCEJ!

Porozmawiajmy :)

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe,techniczne
  • doświadczenie w pracy z cięciem laserowym/wodą/itp. stali, gięciem stali, metalami
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie w procesie planowania produkcji
  • mile widziana znajomość programów-CAD / CAM / Trutops boost / Oseon Trumpf
  • rzetelność
  • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność szybkiego i konkretnego działania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • multisport 50% wartości pokrywa pracodawca
  • opieka medyczna LUXMED 50% wartości pokrywa pracodawca
  • PZU 50% wartości pokrywa pracodawca
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • pakiety ubezpieczeniowe, zdrowotne do wyboru i indywidualnej płatności
  • rodzinna, przyjazna atmosfera
  • możliwość rozwoju
  • elastyczny grafik

Zadania

  • opracowywanie planów produkcyjnych na maszyny cięcia laserowego i gięcia
  • przygotowywanie rozkładów detali na arkusze blach (zagnieżdżanie/nestingowanie)
  • planowanie krótkoterminowe oraz długoterminowe procesów produkcyjnych na podstawie zamówień
  • nadzór nad terminowością zleceń produkcyjnych
  • zarządzenie magazynem arkuszy blach oraz arkuszami odpadowymi
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe opracowanie powierzonych zadań
  • przygotowywanie szczegółowych planów produkcji na poziomie dziennym oraz zmianowym z uwzględnieniem dostępnych zasobów
  • koordynacja i nadzór nad kilkoma zleceniami jednocześnie
  • wykonywanie poleceń przełożonego
  • współpraca z działem handlowym, technologicznym oraz produkcją

  • Praca Wrocław
  • Planista Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179