Planista produkcji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Czy posiadaszdoświadczenie w planowaniu produkcji? Jesteś gotowy/a na wyzwanie, które pozwoli Ci wykorzystać swoje umiejętności i wprowadzić innowacyjne rozwiązania do jednej z najbardziej znanych firm we Wrocławiu?

Jeśli tak, dołącz do naszego zespołu na stanowiskoPlanisty produkcji!

Oczekujemy

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • dobrej znajomości programu Ms Excel, mile widziana znajomość SAP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (okres 1,5 roku)
  • pracę w systemie 1-zmianowym 08:00-16:00
  • możliwośćpracy w systemie hybrydowym(3 dni z domu, 2 dni z biura)
  • możliwość zdobyciacennego doświadczeniaw dużej i znanej firmie produkcyjnej
  • pakietbenefitów pozapłacowych(karta sportowa, opieka medyczna, zniżki na platformie benefitowej, ubezpieczenie indywidualne)

Zadania

  • wsparcie działu planowania w tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o bieżące zapotrzebowanie
  • kontrola zdolności produkcyjnych w krótkim i średnim horyzoncie
  • codzienne wywołania z magazynu zewnętrznego i nadzór nad zapasem półproduktów
  • komunikacja z klientami (mailowo, telefonicznie) w j. angielskim

  • Praca Wrocław
  • Planista Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075