Planista Produkcji
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Coberon Chronos
6. 4. 2024

aktualnie dla klienta z branży produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Planista produkcji (offset)
Lokalizacja: Lublin
Zadania:
Koordynowanie planowania realizacji zleceń produkcyjnych.
Utrzymywanie ciągłości produkcji (planowanie produkcji, zaopatrzenia, kontrola stanów magazynowych itd.).
Udoskonalanie procesów występujących w planowaniu produkcji.
Bieżąca kontrola i korekta realizacji planów produkcyjnych.
Analiza i raportowanie odchyleń wykonania planów produkcyjnych.
Aktualizacja danych w systemie.
Współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania:
Znajomość procesów produkcyjnych.
Wiedza z zakresu planowania procesu produkcji na poszczególnych maszynach.
Znajomość zarządzania poprzez cele – stawianie, kontrola realizacji, rozliczenie.
Praktyczna umiejętność zarządzania projektami.
Znajomość systemów (SAP, ERP).
Wiedza z zakresu wdrożenia KPI – umiejętność pomiaru i analizy kluczowych wskaźników wydajności.
Znajomość metod raportowania.
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie.
Pozytywną atmosferę.
Pracę w młodym, rozwijającym się zespole.
Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie.

  • Praca Lublin
  • Planista Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190