Planista Produkcji
  • Gniewino
Gniewino, Gniewino, pomorskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcji żywności

Obowiązki

  • Tworzenie planów i harmonogramów produkcji w celu zapewnienia terminowej dostawy dla klientów
  • Ustalanie priorytetów produkcyjnych
  • Przygotowywanie zleceń produkcyjnych
  • Analiza danych produkcyjnych w celu identyfikacji obszarów wymagających ulepszeń i optymalizacji produkcji
  • Korzystanie z systemu ERP do śledzenia postępu produkcji oraz poziomu zapasów
  • Monitorowanie efektywności - działania mające na celu zapobieganie ewentualnym opóźnieniom
  • Sporządzanie raportów dotyczących KPI produkcyjnych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku planisty produkcji lub planisty materiałowego
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek to Zarządzanie Produkcją lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość Excela
  • Mile widziane: Doświadczenie z systemem ERP

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka itp.)
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • Dofinansowanie do dojazdów
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Ubezpieczenie na życie

  • Praca Gniewino
  • Pracownik produkcji Gniewino
  • Pracownik produkcji Gniew
  • Gniewino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749