Młodszy operator maszyn/operator maszyn
  • Bolszewo
młodszy operator maszyn/operator maszyn
, Bolszewo, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Szukasz pracy w renomowanej firmie, mającej stabilną sytuacje na rynku? Chcesz się rozwijać?

Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Dla naszego klienta - producenta materiałów budowlanych, szukamy osób na stanowisko Młodszy operator maszyn/Operator maszyn

Lokalizacja: Bolszewo

Oczekujemy

  • gotowość do pracy na linii produkcyjnej w systemie zmianowym - możliwe 3 zmiany
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach produkcyjnych – mile widziane
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe + do 900 zł brutto premii
  • stałeistabilne zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową z możliwością przejścia po okresie próbnym bezpośrednio do Klienta
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanypakiet sportowy,
  • szkolenia wdrożeniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego - dodatkowe kursy na wózki widłowe
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazne środowisko i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w ramach stanowiska produkcyjnego
  • raportowanie wykorzystania surowców do produkcji
  • współpraca z działem Jakości w zakresie kontroli produkowanego wyrobu
  • przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

120 536
20 228