Placowy
  • Września
Placowy
Września, Września, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko pracownik fizyczny/placowy.

Miejsce pracy: Września

Oczekujemy

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (doświadczenie w segregowaniu odpadów)
  • umiejętność obsługi wózka widłowego
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • prace w oparciu o umowę o pracę
  • prace w systemie 1-zmianowym 7-15
  • atrakcyjne wynagrodzenie uwarunkowane doświadczeniem oraz posiadanymi umiejętnościami nawet do 5600zł brutto
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • możliwość nabycia uprawnień UDT do obsługi wózków widłowych

Zadania

  • sortowanie różnorodnych rodzajów odpadów zgodnie z ich kodami
  • dbanie o czystość terenu m.in. koszenie trawy czy odśnieżanie
  • utrzymywanie porządku w miejscach magazynowania odpadów oraz na sortowni
  • obsługa wózka widłowego

  • Praca Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179