Kierownik produkcji
  • Nekla
kierownik produkcji
Nekla, Nekla, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Masz doświadczenie w produkcji na stanowisku kierowniczym lub team leadera w dużym zakładzie produkcyjnym? Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę ! Dla naszego klienta, rodzinnej i stabilnej firmy z branży technicznej poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika produkcji.

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • min. 4 letniego doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub liderskim w dużym zakładzie produkcyjnym
  • umiejętności organizacji pracy i kierowania zespołem ludzkim
  • znajomości rysunku technicznego
  • znajomości zasad BHP i PPOŻ
  • Znajomości pakietu Office ( Excel)
  • znajomości programów ERP

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę stacjonarną w biurze w Nekli
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju oraz realnego wpływu na rozwój firmy

Zadania

  • planowanie, organizowanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • koordynowanie działań podwładnych
  • kontrolowanie jakości, efektywności i wydajności wykonywanych prac
  • dbałość o terminowość realizacji zleceń/zadań i wypełniania planu produkcyjnego
  • dbałość o optymalne i prawidłowe wykorzystywanie zasobów maszyn i ludzi
  • usprawnianie procesów produkcyjnych i wprowadzanie nowych rozwiązań mających na

    celu poprawę jakości produkcji
  • zwiększenia wydajności pracy i bezpieczeństwa pracy

    nadzorowanie, implementacja, utrzymanie i doskonalenie systemów zapewniania jakości
  • przygotowywanie wskaźników, raportów i analiz
  • przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż

  • Praca Nekla
  • Kierownik Nekla
  • Pracownik produkcji Nekla
  • Nekla - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179