Piaskarz
  • Wrocław
Piaskarz
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Syriusz Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS
Poszukujemy śruciarzy do pracy we Wrocławiu
Wynagrodzenie do 32,50 zł netto na godzinę
Zakres obowiązków:
Czyszczenie i przygotowanie powierzchni przed lakierowaniem,
Śrutowanie powierzchni przy użyciu specjalistycznego sprzętu
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie - ponad 70% pracowników produkcji jest z nami od co najmniej 5 lat,
Umowę o pracę,
Pomoc w legalizacji pobytu dla obcokrajowców,
Możliwość zakwaterowania,
Stałe wsparcie biura,
Możliwość rozwoju.
Oczekujemy:
Doświadczenia na podobnym stanowisku,
Dyspozycyjności – gotowość do pracy w systemie zmianowym,
Umiejętności pracy w zespole.
Jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami poprzez:
- wyślij swoje CV oraz list motywacyjny korzystając z przycisku aplikuj
(skontaktujemy się z Tobą tylko po zapoznaniu z jego treścią)
lub zadzwoń do nas:
- Dział Kadr +48**********56
- Bartosz +48**********94
- Jarosław +48**********58
Możesz również skorzystać z możliwości bezpośredniej rozmowy w naszym biurze.
Adres: Wrocław ul. Fabryczna 10 , Budynek A1 , Biuro Kadr nr 20.
Zapraszamy w dni robocze w godzinach od 8:30 - 15:30

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864