Performance Marketing Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jako Performance Marketing Manager będziesz odpowiedzialny/a za rozwijanie i realizację kampanii marketingowych opartych na wynikach w różnych kanałach. Będziesz  współpracował z z zespołem marketingowym, aby zoptymalizować programy, kampanie i strony docelowe.

Performance Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników wydajności marketingowej, w tym zaangażowania w mediach społecznościowych i na stronie internetowej.
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju naszej obecności online.
  • Opracowywanie strategii marketingowych w celu poszerzenia bazy klientów.
  • Współpraca z zespołem treści w celu realizacji projektów zgodnie z strategiami marketingowymi i marki.
  • Komunikacja z partnerami i klientami firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Performance Marketing Manager lub podobnym.
  • Wykształcenie wyższe (licencjat) w dziedzinie marketingu, komunikacji, biznesu, reklamy lub pokrewnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i zarządzania czasem.
  • Znajomość narzędzi analitycznych i SEO (np. Google Search Console, SEMRush, SpyFu).
  • Umiejętność syntetyzowania złożonych koncepcji w zrozumiałe strategie.
  • Ekspertyza w analizie kampanii i raportowaniu.
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę lub Kontraktu B2B.
  • Możliwość pracy hybrydowej (biuro w Warszawie) lub całkowicie zdalnej.
  • System kafeteryjny.
  • Dalsze możliwości rozwoju zawodowego.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370