Digital Marketing Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta z branży E commerce poszukujemy osoby na stanowisko Digital Marketing Manager.

Digital Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zakres odpowiedzialności:

  • Kompleksowe zarządzanie marketingiem digitalowym (social media, influencer marketing, media i prasa)
  • Tworzenie strategii komunikacji marketingowej online we wszystkich kanałach digitalowych
  • Nadzorowanie pracy zespołu digital marketingu
  • Zarządzanie budżetem przeznaczonym na działania w obszarze digital marketingu
  • Analiza działań marketingowych konkurencji
  • Monitorowanie trendów
  • Kreowanie, opracowanie i wdrażanie kampanii w kanałach digital w ramach realizacji celów wizerunkowych i sprzedażowych, ocena skuteczności działań marketingowych
  • Tworzenie i koordynacja wdrożenia kompleksowej ścieżki klienta (dla wszystkich produktów i scenariuszy)
  • Koordynacja tworzenia contentu, przygotowanie i optymalizacja kampanii Google, Facebook i Allegro Ads
  • wsparcie marketingowe w udziale w wydarzeniach branżowych
  • analiza wyników marketingowych, wyciąganie trafnych wniosków i planowanie odpowiednich działań krótko i długoterminowych

Nasze wymagania:

  • Wysokie wyczucie estetyki i kreatywne podejście do marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Dobra znajomość narzędzi digital marketingu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalająca na swobodną komunikację biznesową
  • Umiejętność koordynacji wielu projektów marketingowo-sprzedażowych jednocześnie
  • Wiedza na temat zachowań klientów oraz umiejętność projektowania ich ścieżek w obrębie interakcji z marką
  • Wiedza na temat trendów na rynku i umiejętność przekładania ich na ofertę i działania marketingowe

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty sportowej
  • Możliwość rozwoju i awansu wraz z dynamicznym rozwojem firmy
  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157