Performance Marketing Manager - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej sieci handlowej poszukujemy Performance Marketing Managera_ki.

Performance Marketing ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Maksymalizacja efektywności kampanii SEM i płatnych mediów społecznościowych we współpracy z zewnętrznymi agencjami
  • Prowadzenie kampanii wielokanałowych w różnych kanałach (np. display retargeting, porównywarki cen) na rynkach polskim i czeskim.
  • Wsparcie innych członków zespołu e-commerce w bieżących zadaniach związanych z marketingiem efektywnościowym.
  • Realizacja KPI sprzedażowych
  • Budowanie relacji biznesowych z markami i zewnętrznymi agencjami - ustalanie celów, monitorowanie działań, raportowanie wyników i wyciąganie wniosków
  • Współpraca z innymi zespołami przy bieżących zadaniach, w tym zespołami pracującymi za granicą
  • Kontrola kosztów i budżetu mediowego
  • Prowadzenie testów A/B i testów konwersji
  • Rekomendowanie zmian na podstawie bieżącej analizy wyników

Wymagania:

  • Doświadczenie w kampaniach sprzedażowych, umiejętność pracy z łatwością na metrykach COS, ROAS, CPA, CPI
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w kampaniach e-commerce w Google Ads. Praca obejmuje współpracę z zewnętrznymi agencjami, więc Twoja wiedza musi być aktualna i na wysokim poziomie, aby móc z nimi współpracować, a także kwestionować ich działania, gdy to konieczne.
  • Doświadczenie w pracy z feedami produktowymi
  • Znajomość funkcjonalności e-commerce GA4
  • Dobre umiejętności w MS Excel i MS PowerPoint
  • Doświadczenie w pracy z innymi kanałami marketingu online, takimi jak płatne media społecznościowe, SEO, retargeting, sieci afiliacyjne, porównywarki cen i strony z rabatami
  • Doświadczenie w kampaniach ukierunkowanych na osiąganie KPI aplikacji mobilnych
  • Umiejętności w GA4
  • Doświadczenie w platformach i narzędziach: Bing Ads, Seznam, Google Data Studio (Looker Studio), narzędzia do zarządzania feedami, narzędzia do pracy projektowej

Oferujemy:

  • Pracę w modelu hybrydowym
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Zniżki na produkty

  • Praca Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055