Pełnomocnik Zarządu ds. BHP
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
GC Energy
4. 4. 2024

Dla naszego Partnera GC Energy poszukujemy osoby na stanowisko Pełnomocnika Zarządu ds. BHP. Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Rzeszowie z możliwymi delegacjami.
Otrzymasz od nas:
• pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
• pracę w siedzibie firmy pon-pt (8:00-16:00)
• współpracę B2B lub umowę o pracę (wybór należy do Ciebie)
• wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania, kompetencji i efektywności
• darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych (w przypadku delegacji)
• bezpłatny transport na projekt oraz flotę samochodową na miejscu (w przypadku delegacji)
• szkolenia podnoszące kwalifikacje
• nowoczesne narzędzia i wyposażenie
Benefity:
• prywatna opieka medyczna w ramach pakietu LuxMed
• ubezpieczenie grupowe NNW od PZU
• lekcje języka angielskiego
• własne miejsce parkingowe
Zakres obowiązków:
• opracowanie planu Bioz dla każdego projektu/kontraktu realizowanego przez firmę we współpracy z kierownikiem projektu lub osobą przez niego wyznaczoną
• monitorowanie zdarzeń potencjalnie wypadkowych, analiza i raportowanie
• wdrażanie działań eliminujących potencjalne zagrożenia
• nadzorowanie realizacji działań pokontrolnych
• pozyskiwanie dokumentacji wymaganej procedurami systemowymi
• sprawowanie pieczy nad prawidłową realizacją wymagań klientów z zakresu BHP wskazanych w dokumentach kontraktowych i aktywny udział w tworzeniu dokumentacji potwierdzającej spełnianie tych wymagań
• nadzór poprawności wystawiania w imieniu pracodawcy skierowań do pracy dla osób kierowanych na badania medycyny pracy
• nadzór procesu zawierania i aktualizacji umów z placówkami medycyny pracy na terenie całego kraju oraz prowadzenie rejestru tych umów
• wskazanie wymagań projektu/budowy odnośnie wymaganych środków ochrony indywidualnej oraz szczególnych ryzyk występujących na projekcie
• kierowanie pracowników na badania medycyny pracy, w tym także badania okresowe
• prowadzenie szkoleń wstępnych, okresowych oraz szkoleń z zakresu realizacji prac szczególnie niebezpiecznych
• nadzór ważności dokumentów w zakresie medycyny pracy, szkoleń stanowiskowych oraz uprawnień do wykonywania pracy na danym stanowisku, w tym także rejestracja danych z tego zakresu
• nadzorowanie umów szkoleniowych z zakresu szkoleń VCA/SCC i innych związanych z nabyciem uprawnień do wykonywania pracy na danym stanowisku
• organizacja i udział w spotkaniach koordynacyjnych działu BHP
• raportowanie do zarządu ds. BHP wszelkich wypadków oraz zdarzeń mających istotny wpływ na bezpieczeństwo
Nasze oczekiwania:
• wykształcenie: wyższe o kierunku lub specjalności z zakresu BHP lub co najmniej studia podyplomowe z tego kierunku
• co najmniej 5 lat doświadczenia w pracy na budowach przemysłowych w służbie BHP
• doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• certyfikat VCA/SCC
Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

  • Praca Rzeszów
  • Asystent zarządu Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179