Kierownik ds. E-commerce
  • Rzeszów
Rzeszów
25. 1. 2024

Do zespołu e-commerce poszukujemy osoby kreatywnej, nastawionej na rozwój, ze znajomością Marketplace, Google Analytics, SEO. Jeśli posiadasz też doświadczenie w zarządzaniu to możliwe, że właśnie Ciebie szukamy!

Stanowisko: Kierownik ds. E-commerce

Miejsce pracy: okolice Rzeszowa (stacjonarna)

Opis stanowiska:

• Zarządzanie zespołem
• Rozwijanie zespołu e-commerce
• Efektywne zwiększanie sprzedaży produktów w kanale e-commerce
• Koordynowanie, monitorowanie i realizacja kampanii aktywizujących sprzedaż w Internecie, Marketplace Amazon, Allegro, Empik oraz innych platformach.
• Monitorowanie efektywności realizowanej sprzedaży z wykorzystaniem narzędzi analitycznych i raportowania wyników
• Aktualizacja informacji produktowej na stronach internetowych i w zewnętrznych bazach produktowych
• Monitoring rynku, konkurencji i trendów w sprzedaży internetowej
• Nadzorowanie budżetu

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku kierowniczym e-commerce
• Znajomość platform e-commerce Amazon, Allegro
• Biegła znajomość obsługi programu Excel
• Znajomość narzędzi Google Analytics dla e-commerce
• Podstawowe umiejętności optymalizacji SEO, SEM
• Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym

Oferujemy:

• Umowę o pracę lub B2B
• Wynagrodzenie podstawowe + premie
• System pracy jednozmianowy od poniedziałku do piątku
• Narzędzia do pracy tj. laptop, telefon
• Dofinansowanie szkoleń
• Owoce w biurze
• Wyjścia integracyjne
• Ubezpieczenie na życie
• Świętowanie urodzin
• Zniżki na produkty firmowe

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojej aplikacji.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. e-commerce Rzeszów
  • Kierownik Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Specjalista ds. PR Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532