Pedagog specjalny w przedszkolu
  • Mielec
Mielec, Mielec, Podkarpackie, Polska
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
21. 5. 2024

Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwe dziecko" poszukuje do swojego zespołu pedagoga specjalnego.
Jeśli jesteś kreatywnym, zaangażowanym nauczycielem z pasją do pracy z najmłodszymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.
#edukacja dla TWOJEGO dziecka
Obowiązki
-Prowadzenie zajęć zgodnie z potrzebami dziecka;
-Indywidualne wsparcie i opieka nad rozwojem każdego dziecka;
-Organizacja i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć;
-Współpraca z innymi pracownikami przedszkola;
-Przygotowywanie i systematyczne prowadzenie wymaganej w przedszkolu dokumentacji;
-Współpraca z rodzicami w celu monitorowania postępów dzieci;
-Tworzenie przyjaznej, pełnej miłości i bezpiecznej atmosfery w przedszkolu;
-Pomoc dzieciom w przezwyciężaniu trudności , umożliwianie im prawidłowego funkcjonowania w grupie rówieśniczej, wspieranie wszechstronnego rozwoju oraz wyrównywanie szans edukacyjnych;
Wymagania
-Ukończone studia w zakresie pedagogika specjalna oraz terapia pedagogiczna;
-Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym;
-Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych zajęć;
-Zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
-Cierpliwość, empatia i pozytywne podejście do dzieci;
-Kreatywność i umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
-Stabilne zatrudnienie w wymiarze 10 godzin tygodniowo;
-Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedszkolu;
-Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
-Kontynuację lub rozpoczęcie awansu zawodowego nauczyciela (zgodnie z Kartą Nauczyciela);
-Przyjazne środowisko pracy i wsparcie koleżeńskie;
-Wynagrodzenie bazowe 1875 zł brutto (plus prawo do premii); możliwość negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
-Zwolnione z czesnego miejsce w prowadzonym przez nas przedszkolu lub obniżona opłata za szkołę dla dzieci pracowników.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: @ lub @

  • Praca Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678