Nauczyciel Psycholog w przedszkolu
  • Gawłuszowice
Gawłuszowice, Gawłuszowice, podkarpackie, Polska
Szczęśliwe Dziecko Agnieszka Jastrzębska
19. 5. 2024

Niepubliczne Przedszkole "Szczęśliwe dziecko" poszukuje do swojego zespołu nauczyciela psychologa. Jeśli jesteś kreatywnym, zaangażowanym nauczycielem z pasją do pracy z najmłodszymi, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.#edukacja dla TWOJEGO dziecka

Obowiązki

  • Prowadzenie zajęć psychologicznych zgodnie z potrzebami dziecka;
  • Indywidualne wsparcie i opieka nad rozwojem każdego dziecka;
  • Organizacja i prowadzenie ciekawych i rozwijających zajęć;
  • Współpraca z innymi pracownikami przedszkola podczas organizacji imprez i uroczystości przedszkolnych;
  • Przygotowywanie i systematyczne prowadzenie wymaganej w przedszkolu dokumentacji;
  • Współpraca z rodzicami w celu monitorowania postępów dzieci;
  • Tworzenie przyjaznej, pełnej miłości i bezpiecznej atmosfery w przedszkolu;
  • Uwrażliwienie na naturalne różnice między ludźmi, budowanie adekwatnej samooceny oraz wzmacnianie poczucia własnej wartości, rozwijanie umiejętności rozpoznawania i nazywania uczuć w konkretnych sytuacjach;

Wymagania

  • Ukończone studia psychologiczne oraz kwalifikacje pedagogiczne;
  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym;
  • Umiejętność tworzenia ciekawych i atrakcyjnych zajęć;
  • Zdolności organizacyjne i komunikacyjne;
  • Cierpliwość, empatia i pozytywne podejście do dzieci;
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze 10 godzin tygodniowo;
  • Pracę w nowoczesnym i ciągle rozwijającym się przedszkolu;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności;
  • Kontynuację lub rozpoczęcie awansu zawodowego nauczyciela (zgodnie z Kartą Nauczyciela);
  • Przyjazne środowisko pracy i wsparcie koleżeńskie;
  • Wynagrodzenie bazowe 1875zł brutto (plus prawo do premii); możliwość negocjacji w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Zwolnione z czesnego miejsce w prowadzonym przez nas przedszkolu lub obniżona opłata za szkołę dla dzieci pracowników.

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: lub
  • Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości nazwy stanowiska, czyli "Nauczyciel psycholog- Praca". W aplikacji prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym i życzymy powodzenia w procesie rekrutacyjnym.
  • Zespół Niepublicznego Przedszkola “Szczęśliwe dziecko” w Kliszowie.

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gawłuszowice
  • Nauczyciel Gawłuszowice
  • Gawłuszowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353