Partner Handlowy B2B branża OZE. Sektor Biznesu
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
GÓRZNY GROUP
8. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych na instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła o mocach od 30 kWp wzwyż
  • Sprzedaż i obsługa klientów zainteresowanych zakupem produktów OZE
  • Budowanie sieci poleceń
  • Realizacja procesów sprzedaży (doradztwo dla Klienta uwzględniające jego potrzeby, ofertowanie, negocjowanie, podpisywanie umów, monitorowanie realizacji zamówienia)
  • Utrzymywanie stałej komunikacji z zespołem handlowym i technicznym firmy, w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi Klienta
  • Systematyczne raportowanie oraz analizowanie wyników sprzedaży, w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia
  • Obsługa CRM firmy

Nasze wymagania

Kogo dokładnie szukamy?

1. Ambitnych przedstawicieli handlowych oraz grup sprzedażowych, nastawionych na wysokie zarobki, wysoką skuteczność oraz rozwój.

2. Kandydatów, którzy mają praktyczne doświadczenie w obsłudze Klienta oraz OZE.

2. Bardzo zależy nam na osobach posiadających umiejętność prospectingu, czyli samodzielnego pozyskiwania nowych kontaktów dowolnymi kanałami.

3. Zapraszamy do naszego zespołu osoby ambitne, cechujące się wysoką kulturą osobistą, lubiące pracować w zmiennym środowisku biznesowym, a przede wszystkim nastawione na osiąganie wysokich zarobków i realizację celów.

4. Wymogiem koniecznym jest posiadanie prawa jazdy kat. B, ponieważ praca w znacznej mierze jest pracą w terenie i będzie wymagała częstych wyjazdów do Klientów.

To oferujemy

  • Atrakcyjne ceny bazowe i przejrzysty system prowizyjny
  • Szybkie terminy realizacji inwestycji i wypłaty prowizji
  • Szkolenia i wsparcie techniczne na każdym etapie procesu sprzedaży (Back Office)
  • Wysokie standardy związane z proponowanymi przez nas rozwiązaniami
  • Możliwość sprzedaży innowacyjnych produktów z portfolio firmy, takich jak: klimatyzacje, magazyny energii, hydraulika, ocieplenia, stalarka okienna i drzwiowa, kotły na pellet, pompy ciepła, instalacje PV i wiele innych
  • Brak zakazu konkurencji (szukamy niezależnych partnerów biznesowych)
  • Elastyczność w modelu współpracy
  • Dobrze zorganizowane przedsiębiorstwo bez korporacyjnego charakteru

O nas

Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, która swoją uwagę skupia na branży odnawialnych źródeł energii. Dzięki ciężkiej pracy staliśmy się ekspertami w dziedzinie montażu paneli fotowoltaicznych, magazynów energii, pomp ciepła, klimatyzacji, rekuperacji oraz termomodernizacji budynków.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu aplikuj już teraz ! :)

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do GÓRZNY GROUP z siedzibą w: Spółdzielcza 1, 98-270 Złoczew (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: praca@gorznygroup.pl. Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: 1 roku. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: cv_praca@gorznygroup.pl.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293