Pakuj z Nami w Środzie Śląskiej (M)/ bez doświadczenia
  • Środa Śląska
Środa Śląska, Środa Śląska, Dolnośląskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Pakuj z Nami na zakładzie w Środzie Śląskiej!

Oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy na stanowisku

Szczegółowe informacje pod nr.: 606510603

Możesz też wysłać SMS o treści 'pakowanie' - ODDZWONIMY!

Opis stanowiska:

pakowanie wyrobu gotowe w kartowy na palety

Oferujemy:

stawkę godzinową 29,00 zł brutto

pracę w systemie 4 brygadowym

opiekę oraz pomoc dedykowanego Koordynatora

możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay

karta Multisport

umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość wypłaty części zgromadzonych środków)

ubezpieczenie NNW

wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

zaplecze socjalne

formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

  • Praca Środa Śląska
  • Środa Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315