Automatyk w dziale utrzymania ruchu
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, Dolnośląskie, Polska
Arche Consulting
27. 4. 2024

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się w produkcji profesjonalnych środków ochrony roślin.
Obowiązki:
- PRACA W SYSTEMIE JEDNOZMIANOWYM,
- koordynacja i nadzór nad właściwym przeprowadzeniem prac konserwacyjnych; remontowych, oraz modernizacyjnych w zakresie urządzeń i instalacji aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki,
- nadzór nad urządzeniami podlegającymi nadzorowi metrologicznemu,
- koordynacja i nadzór nad usuwaniem awarii i usterek, zgodnie z priorytetami oraz proponowanie akcji korygujących,
- zgłaszanie zapotrzebowania na zakup materiałów i usług, ocena techniczna ofert,
- prowadzenie dokumentacji eksploatacyjnej oraz remontowej w zakresie zlecania i odbioru prac,
- dokonywanie odbiorów prac remontowym, modernizacyjnych, serwisowych,
- sporządzanie protokołów odbiorowych, rozliczanie prac firm zewnętrznych,
- nadzorowanie prac projektowych, sprawdzanie i odbiory dokumentacji projektowych,
- planowanie przeglądów technicznych urządzeń, remontów i modernizacji,
- ocena stanu technicznego instalacji i urządzeń w obszarze aparatury kontrolno-pomiarowej i automatyki.
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe (ewentualnie studenci ostatniego roku studiów),
- doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum rok,
- samodzielność w wykonywaniu zadań,
- umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów, oraz systematycznej organizacji pracy,
- umiejętność czytania i sporządzania dokumentacji technicznej (w zakresie prostych schematów obwodowych).
Mile widziane
- znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
Nasz Klient oferuje:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,
- pakiet dodatkowych benefitów m.in.: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, paczki świąteczne.
- dofinansowanie do kursów i szkoleń i możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień.

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749