Pakowanie produktów (spożywczych)
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, Województwo dolnośląskie, Polska
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp.K.
12. 4. 2024
27,70 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). To doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.
Szukasz nowych możliwości i chcesz się rozwijać ? Postaw na dynamicznie rozwijającą się firmę!
Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji/pakowacza. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: - Pakowanie wyrobów czekoladowych - Kontrola jakośći pakowanych wyrobów - Składanie kokardek
Wymagania stanowiska
- Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna  lub gotowość do jej wyrobienia - Brak przeciwskazań do pracy stojącej - Zdolności manualne - Chęci do pracy - Dojazd do pracy we własnym zakresie
Oferujemy
- Umowę zlecenie  - Pracę w systemie 3 zmianowym, lub 2 zmianowym - Pacę w przyjaznej atmosferze

  • Praca Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179