Pakowanie produktów (spożywczych)
  • Kamienna Góra
Kamienna Góra, Kamienna Góra, Polska
WorkProfi KKTI Polska Sp. z o.o. Sp.K.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Agencja zatrudnienia WorkProfi (cert. 17025). To doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy na rynku europejskim.

Szukasz nowych możliwości i chcesz się rozwijać ? Postaw na dynamicznie rozwijającą się firmę!

Dla jednego z Naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko pracownika produkcji/pakowacza. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Pakowanie wyrobów czekoladowych
  • Kontrola jakośći pakowanych wyrobów
  • Składanie kokardek

Wymagania stanowiska

  • Wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna  lub gotowość do jej wyrobienia
  • Brak przeciwskazań do pracy stojącej
  • Zdolności manualne
  • Chęci do pracy
  • Dojazd do pracy we własnym zakresie

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Pracę w systemie 3 zmianowym, lub 2 zmianowym
  • Pacę w przyjaznej atmosferze

  • Praca Kamienna Góra
  • Kamienna Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179