Pakowanie | Realizacja zamówień lekkich | Magazynier - Włocławek
  • Włocławek
Włocławek
MDECO Kamil Janiszewski
16. 4. 2024
od 4300 zł brutto

MLAMP.pl jest dynamicznie rozwijającym się e-sklepem z branży designerskiej (DIY). Jesteśmy młodym i kreatywnym Zespołem, który budują studenci i absolwenci uczelni wyższych. Naszym Klientom oferujemy ponad 20 000 unikalnych produktów z działu oświetlenia i dekoracji wnętrz. Obecnie szukamy równie energicznej i zmotywowanej Osoby, która do nas dołączy.

Opis stanowiska:

>> przygotowywanie i realizacja zamówień w magazynie

>> kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami i informowanie o terminach dostaw

>> przyjmowanie dostaw, przygotowywanie i obsługa reklamacji / zwrotów

>> bieżący kontakt z działem Sprzedaży i Księgowym firmy

lub jeśli interesuję Ciebie stanowisko marketingowe lub obsługi klienta

- tworzenie akcji promocyjnych i ofert sprzedażowych

- kontakt z Klientami i prowadzenie kont w social media

- opracowywanie kampanii marketingowych lub tworzenie grafiki / bannerów

- zarządzanie sklepem internetowym i bazą zamówień

Wymagania:

- otwartość, chęci do nauki i pracy, kreatywność i komunikatywność

- podstawowa znajomość Excel i Word

Oferujemy:

- umowę o pracę dla osób doświadczonych na podobnym stanowisku lub staż dla początkujących

- niezależne stanowisko z własnym biurkiem i laptopem oraz stałe wsparcie opiekuna

- interesujące i wciągające zadania w młodym i ambitnym Teamie MLAMP.pl

- intensywny rozwój i znaczne podniesienie kwalifikacji zawodowych

Twoimi dodatkowymi atutami na rozmowie rekrutacyjnej z pewnością będą:

- krupulatność i komunikatywność

- znajomość jednego z programów graficznych Canva, GIMP. PS, Corel, Photoscape lub inny

- doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, Allegro lub innego marketplaceu

- znajomość programu księgowego

- umiejętność szybkiego pisania

- umiejętność lekkiego pióra

Poznaj nas bliżej i dołącz do Najlepszych w branży e-commerce!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz 8-16 w siedzibie firmy we Włocławku.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie lub możesz nam kogoś polecić koniecznie prześlij zgłoszenie z CV i zdjęciem na nasz adres mailowy biuro(at)mlamp.pl . Do swojej aplikacji dołącz następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Włocławek
  • Magazynier Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570