Pakowaczka art. higienicznych
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024

Mamy dla Ciebie propozycję pracy, która może dać Ci stabilność finansową, umowę o pracę oraz nowe doświadczenie zawodowe.

Więc, jeżeli szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność finansową i będziesz zatrudniona na umowę o pracę, to ta oferta jest dla Ciebie!

Od kiedy? Praktycznie od zaraz

Miejsce pracy: Toruń, Rubinkowo

Oczekujemy

  • Doświadczenia w pracy na produkcji- mile widziane przy pakowaniu
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Sumienności i dokładności w wykonywaniu obowiązków
  • Chęci i motywacji do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (odciągamy składki takie jak chorobowa, rentowa itd.)
  • Pracę w systemie 3 zmianowym / 3 zmianowym 4 brygadowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Dla chętnych możliwość wyrabiania nadgodzin w weekendy
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych, takich jak np. karta sportowa, Medicover Sport, opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe PZU, OPTUS
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zadania

  • Pakowanie gotowych produktów zgodnie z ustalonymi standardami jakościowymi
  • Obsługa maszyn pakujących
  • Praca zgodnie z obowiązującymi procedurami bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Składanie kartonowych standów

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532