Mechanik
  • Toruń
Mechanik
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Emtor Sp. z o. o.
5. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie okresowych przeglądów oraz napraw urządzeń

  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne - mile widziana wiedza z zakresu elektroniki, elektrotechniki, mechaniki i hydrauliki siłowej

  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi i/lub konserwacji wózków widłowych będą dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych, w tym możliwość bezpłatnego uzyskania niezbędnych uprawnień, w tym UDT

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Toruń
  • Mechanik Toruń
  • Technik mechanik Toruń
  • Technik mechanik okrętowy Toruń
  • Technik mechanik lotniczy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075