Pakowacz Radomsko
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

-      Pakowanie i zaklejanie kartonów

-      Odbiór gotowych paczek i układanie na palecie

-      Wstępna kontrola jakości

Wymagania:

-      Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

-      Samodzielności i umiejętności pracy w grupie

-      Respektowanie zasad BHP

Oferujemy:

-      Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

-      Wynagrodzenie od 4460 zł brutto

-      Premie kwartalną

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Radomsko
  • Pakowacz Radomsko
  • Pakowacz radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289