Pakowacz Radomsko
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, łódzkie, Polska
Gi Group Poland S.A.
17. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

- Pakowanie i zaklejanie kartonów

- Odbiór gotowych paczek i układanie na palecie

- Wstępna kontrola jakości

- Obsługa kartoniarki

Wymagania:

- Gotowości do pracy w systemie 4 brygadowym

- Samodzielności i umiejętności pracy w grupie

- Respektowanie zasad BHP

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę pracę tymczasową

- Wynagrodzenie od 4460 zł brutto

- Premie kwartalną w wysokości 1500 zł brutto

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Radomsko
  • Pakowacz Radomsko
  • Pakowacz radomski
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322