Pakowacz
  • Goleszów
Pakowacz
Goleszów, Goleszów, Silesian Voivodeship, Polska
ALUPROF S.A.
5. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pakowanie gotowego produktu;
  • zabezpieczanie i przygotowanie wyrobów gotowych do transportu;
  • wykonywanie prac manualnych z użyciem urządzeń wspomagających (takich jak: suwnica, wózek widłowy, wózek transportowy);
  • raportowanie wykonanych czynności (tworzenie dokumentacji dla spakowanych paczek).

WYMAGANIA:
  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • znajomość obsługi komputera;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i/lub suwnic.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków rodzin;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • kartę MultiSport;
  • pakiet świadczeń socjalnych (wysokie premie świąteczne, dofinansowanie wypoczynku, kolonie i obozy dla dzieci, prezenty dla pracowników obchodzących jubileusz zatrudnienia, prezenty świąteczne dla dzieci pracowników);
  • premię regulaminową;
  • dodatek stażowy;
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia, uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów oraz dostęp do wiedzy eksperckiej lidera w swojej branży;
  • program rabatowy pozwalający na preferencyjny zakup produktów firmowych.

  • Praca Goleszów
  • Pakowacz Goleszów
  • Goleszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228