Pakowacz | Obsługa zamówień lekkich | Magazynier - Włocławek
  • Włocławek
Włocławek
MDECO Kamil Janiszewski
16. 4. 2024
od 4300 zł brutto

MLAMP.pl jest dynamicznie rozwijającym się e-sklepem z branży designerskiej (DIY). Jesteśmy młodym i kreatywnym Zespołem, który budują studenci i absolwenci uczelni wyższych. Naszym Klientom oferujemy ponad 20 000 unikalnych produktów z działu oświetlenia i dekoracji wnętrz. Obecnie szukamy równie energicznej i zmotywowanej Osoby, która do nas dołączy.

Opis stanowiska:
>> przygotowywanie i realizacja zamówień w magazynie
>> kontakt mailowy i telefoniczny z Klientami i informowanie o terminach dostaw
>> przyjmowanie dostaw, przygotowywanie i obsługa reklamacji / zwrotów
>> bieżący kontakt z działem Sprzedaży i Księgowym firmy

lub jeśli interesuję Ciebie stanowisko marketingowe lub obsługi klienta
- tworzenie akcji promocyjnych i ofert sprzedażowych
- kontakt z Klientami i prowadzenie kont w social media
- zarządzanie sklepem internetowym i bazą zamówień

Wymagania:
- otwartość, chęci do nauki i pracy, kreatywność i komunikatywność
- podstawowa znajomość Excel i Word

Oferujemy:
- umowę o pracę dla osób doświadczonych na podobnym stanowisku lub staż dla początkujących
- niezależne stanowisko z własnym biurkiem i laptopem oraz stałe wsparcie opiekuna
- interesujące i wciągające zadania w młodym i ambitnym Teamie MLAMP.pl

Twoimi dodatkowymi atutami na rozmowie rekrutacyjnej z pewnością będą:
- sprawna obsługa komputera
- skrupulatność i komunikatywność
- doświadczenie w obsłudze sklepu internetowego, Allegro lub innego marketplaceu
- umiejętność szybkiego pisania

Poznaj nas bliżej i dołącz do Najlepszych w branży e-commerce!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz 8-16 w siedzibie firmy we Włocławku.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie lub możesz nam kogoś polecić koniecznie prześlij zgłoszenie z CV i zdjęciem na nasz adres mailowy biuro(at)mlamp.pl . Do swojej aplikacji dołącz następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

  • Praca Włocławek
  • Obsługa gastronomii Włocławek
  • Obsługa hotelowa Włocławek
  • Pakowacz Włocławek
  • Magazynier Włocławek
  • Specjalista ds. obsługi klienta Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238