OSOBA D/S OBSŁUGI KLIENTA
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Wspólna 41, p. II, 00-519 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
"LINGUA NOVA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 4. 2024
od 5 680 PLN (Wynagrodzenie brutto)

- regularny kontakt z klientami w celu utrzymania odpowiedniej jakości obsługi;
- pozyskiwanie wykonawców usług - trenerów;
- ustalanie stawek wynagrodzeń;
- wystawianie faktur za zrealizowane szkolenia;
- nadzór nad prawidłową realizacją kontraktów;
- rozliczanie trenerów na podstawie umów bądź rachunków;
- wprowadzanie płatności do systemu bankowego; współpraca z biurem rachunkowym;
- proponowanie innowacji i ulepszeń w swojej pracy

Inne wymagania
Wymagania niezbędne:
- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat);
- doświadczenie zawodowe: 2 lata;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;
- dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności obsługi programów: Word, Outlook. Excel;
- umiejętności interpersonalne i umiejętności pracy w zespole.); praca w centrum Warszawy;
Wymagania dodatkowe:
- mile widziana znajomość języka polskiego;
- osobiste uporządkowanie;
- samodzielność;
- empatia;
Zakres obowiązków:
Praca w godzinach 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku
[Zgłoszenia: Tel. 503196762 e-mail: b.szyke@linguanova.com.pl lub osobiście

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas nieokreślony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
wyższe (w tym licencjat)

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293