Opiekunka w żłobku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Żłobek
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Żłobek zatrudni Opiekunkę dziecięcą.
Obowiązki:
-Dbanie o bezpieczeństwo dzieci
-Zabawy z dziećmi
-Czynności pielęgnacyjne i higieniczne
Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, punktualnej, kulturalnej, posiadającej doświadczenie w opiece nad dziećmi.
Oferujemy:
-pracę od zaraz, umowę o pracę na pełen etat lub zlecenie
-stabilne zatrudnienie i pracę zmianową z elastycznym grafikiem
-prace w miłym i zgranym zespole pedagogicznym
-wszelkie materiały edukacyjne/plastyczne do wykorzystania w pracy z dziećmi
-benefity (premie,szkolenia,wolne długie weekendy)
Czekamy na Twoje CV i chętnie zaprosimy na spotkanie w naszym żłobku :)

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851