Opiekunka w żłobku
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Liliya Ruda
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

*Opis stanowiska**:
Poszukujemy energicznego i odpowiedzialnego studenta/studentski do pracy w żłobku jako asystent/opiekun. Praca na tym stanowisku polega na wspieraniu opiekunów w codziennych czynnościach związanych z opieką nad dziećmi w wieku do 3 lat.
**Obowiązki**:
- Pomoc w opiece nad dziećmi
- Organizacja zabaw i zajęć edukacyjnych
- Pomoc w karmieniu dzieci
- Utrzymanie czystości i porządku w żłobku
- Współpraca z innymi opiekunami oraz rodzicami
**Wymagania**:
- Status studenta/studentski
- Umiejętność pracy z małymi dziećmi
- Cierpliwość i życzliwość
- Umiejętność pracy w zespole
- Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
- Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi lub wykształcenie pedagogiczne
**Oferujemy**:
- Elastyczne godziny pracy, dostosowane do planu zajęć
- Przyjazne środowisko pracy
- Możliwość zdobycia doświadczenia w opiece nad dziećmi
- Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach
Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij swoje CV oraz krótki list motywacyjny na adres [Podaj adres e-mail. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną.

  • Praca Warszawa
  • Opiekunka Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659