Opiekunka seniorki w Niemczech
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Kontrakt rozpoczyna się od zaraz na 6-8 tyg.

Obowiązki

  • Pan 89 lat, 174 cm, 76 kg, z lekką demencją starczą. Senior ma problemy z płucami, czasem ma inhalację. Podopieczny po dawnym zawale, ma słabe serce, ma też problemy ze wzrokiem, nosi okulary. Pflegedienst przychodzi do leków, senior porusza się z rolatorem, chodzi sam do toalety. Podopieczny potrzebuje wsparcia przy jedzeniu (je sam, ale trzeba przy nim być), noce przesypia spokojne, ma butelkę przy łóżku. Pan mieszka sam w mieszkaniu 65 m, dla opiekunki jest pokój z internetem.

Wymagania

  • Opiekunka z dobrą znajomością niemieckiego, koniecznie niepąca

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 1800 -1900euro netto plus koszty podróży
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie, pomoc koordynatora 24h/7

  • W sprawie ogłoszenia proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 881 208 641

  • Praca Olsztyn
  • Opiekunka Olsztyn
  • Doradca podatkowy w Polsce Olsztyn
  • Pracownicy uczelni w Polsce Olsztyn
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851