Opiekunka medyczna / Opiekun medyczny
  • Rumia
Rumia, Rumia, pomorskie, Polska
Centrum Rehabilitacyjne-Opiekuńcze Salubre
27. 4. 2024

CENTRUM REHABILITACYJNO-OPIEKUŃCZE SALUBRE (dom opieki, dom seniora)

NZOZ „SALUBRE”- Centrum Rehabilitacji i Masażu swoją działalność rozpoczęło od 2004r. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych terapeutów. Prowadzimy szeroki zakres leczenia rehabilitacyjnego dorosłych i dzieci. Zapewniamy stały nadzór nad całym przebiegiem leczenia. Udzielamy świadczeń zdrowotnych polegających na interdyscyplinarnych kompleksowych działaniach usprawniających, które służą zachowaniu, przywracaniu i poprawie zdrowia naszych pacjentów. Naszym najważniejszym celem jest udzielanie jak najwyższej jakości wysoko specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej połączonej z edukacją zdrowotną.

Obowiązki:

  • profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki
  • zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie
  • pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków
  • organizacja czasu wolnego dla podopiecznych
  • współpraca z personelem medycznym

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zawodzie
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
  • wysoka kultura osobista, kreatywność i komunikatywność
  • mile widziane kursy zawodowe i chęć dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • wysoki poziom EMPATII

Oferujemy:

  • wymiar pracy - cały etat
  • umowa o pracę
  • praca w bardzo nowoczesnym obiekcie opiekuńczym

  • Praca Rumia
  • Opiekun Rumia
  • Rumia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448