OPIEKUN W ŻŁOBKU/ POMOC OPIEKUNA W ŻŁOBKU
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
F. H. U. POLA Agnieszka Lewandowska
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Wykształcenie:
- wyższe pedagogiczne lub wymagane dwuletnia szkoła policealna na kierunku: opiekunka dziecięca do lat trzech lub wymagany kurs kwalifikacyjny opiekuna w żłobku dzieci do lat trzech. Miejsce pracy:
Obroki 77, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
Zakres obowiązków:
- Opieka w żłobku nad dziećmi do lat trzech.
- Praca zmianowa w godzinach: 6:30-18:00.
Rodzaj umowy:
Umowa o pracę na okres próbny
Inne wymagania:
- książeczka sanepidowska
- zaświadczenie o niekaralności.
Język aplikacji:
-polski
Wymagane dokumenty:
- CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (7:00-17:00) (Tel. 888-544-770) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Obroki 77, 40-833 Katowice) lub e-mail: @
- Prosimy o kontakt wyłącznie osoby z UDOKUMENTOWANYMI kwalifikacjami opiekunów dzieci do lat trzech.
Poniżej link do pełnego ogłoszenia:

  • Praca Katowice
  • Opiekun Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Pomoc dentystyczna Katowice
  • Pomoc domowa Katowice
  • Pomoc kuchenna Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551