MŁODSZY OPIEKUN / OPIEKUN (K.110.3.2024)
  • Katowice
Katowice, Ks. bpa Stanisława Adamskiego 22, 40-069 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "PRZYSTAŃ" W KATOWICACH
11. 4. 2024
od 4 242 do 4 400 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Więcej informacji na stronie:
Dyrektor Domu Pomocy Społecznej Przystań ul. Ks. Bpa Adamskiego 22, 40-069 Katowice poszukuje pracownika na stanowisko: młodszy opiekun, opiekun.
Zakres obowiązków:
1. Opieka i pielęgnacja mieszkańców DPS Przystań w Katowicach.
Pracodawca oferuje:
- stabilne zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę, docelowo na czas nieokreślony,
- wynagrodzenie miesięczne złożone z wynagrodzenia zasadniczego, dodatku
funkcyjnego oraz dodatku stażowego w wysokości od 5 do 20% wynagrodzenia
zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu,
- trzynasta pensja - dodatkowe wynagrodzenie roczne,
- motywacyjny system premiowania i nagradzania, nagroda roczna, premie uznaniowe zależne od zaangażowania pracownika,
- nagrody jubileuszowe,
- pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz dzieci,
pożyczki mieszkaniowe, bony towarowe),
- możliwość uczestnictwa w Pracowniczej Kasie Zapomogowo-Pożyczkowej
nieoprocentowane pożyczki na cele bieżące,
- możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i zdrowie,
- rozwój osobisty i zawodowy,
- możliwość udziału w szkoleniach zewnętrznych.
Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 7:00-19:00, 19:00-7:00 + soboty, niedziele i święta - według grafiku.

Inne wymagania
Wymagane:
- wykształcenie min. średnie, średnie zawodowe,
Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na stanowisku opiekuna,
- umiejętności organizacyjne, rzetelność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
- umiejętność współpracy z mieszkańcami domu.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę w zastępstwie

System wynagradzania
Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zmianowosc
inna

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Opiekun Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075