Opiekun w żłobku
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Itzu Jobs Polska sp zoo
22. 5. 2024

Jesteśmy olsztyńską siecią żłobków i przedszkoli, właśnie kompletujemy zespół do nowopowstałego żłobka, znajdującego sie na olsztyńskich Brzezinach, przy ulicy Gruszowe Sady.  Poszukujemy Opiekunów grupy żłobkowej oraz asystentek opiekuna.

Obowiązki

  • całodzienna opieka nad grupą dzieci
  • umiejętność organizacji zajęć programowych
  • współpraca z dyrektorem placówki
  • przekazywanie informacji rodzicom podopiecznych

Wymagania

  • doświadczenie w pracy z dziećmi będzie atutem
  • empatia, wyrozumiałość
  • mile widziane umiejętności artystyczne/sportowe
  • chęć podjęcia stałej pracy i rozwoju

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość odbycia szybkiego kursu online na Opiekuna
  • stabilne zatrudnienie
  • bardzo dobre warunki pracy (nowy i w pełni wyposażony budynek z pomieszczeniami socjalnymi)

  • Praca Olsztyn
  • Opiekun Olsztyn
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Olsztyn
  • Doradca podatkowy w Polsce Olsztyn
  • Pracownicy uczelni w Polsce Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289