Opiekun / opiekunka w żłobku Czarnochowice - Wieliczka * PIL
  • Wieliczka
Wieliczka, Wieliczka, Małopolskie, Polska
Przedszkoli i Żłobek FAIR PLAY Czarnochowice - Wieliczka
26. 3. 2024

Przedszkole i żłobek Fair Play – Czarnochowice pilnie poszukuje osoby do pracy na stanowisku OPIEKUN DZIECI W ŻŁOBKU.
Obowiązki:
- pomoc przy prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla maluszków,
- aktywne udzielanie się w tworzeniu pomocy edukacyjnych do zajęć, dekoracji sal,
- dbanie o czystość, ład i porządek w pomieszczeniach żłobka
- współpraca z wszystkimi pracownikami żłobka oraz rodzicami dzieci,
- pomoc dzieciom podczas wykonywania czynności higienicznych;
Nasze oczekiwania:
- wykształcenie minimum średnie,
- ukończony kurs opiekuna dzieci,
- książeczka sanepidu;
Oferujemy:
- dobrą atmosferę pracy,
- umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem o przetwarzaniu danych osobowych na adres:
dyrektor.fairplay.czarnochowice(at)gmail.com,
lub
kontakt telefoniczny 795 518 237.

  • Praca Wieliczka
  • Opiekun Wieliczka
  • Opiekun Wieliczki
  • Wieliczka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714