Opiekun medyczny Asystent Pielęgniarka Terapeuta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Prm
7. 3. 2024

Opiekun medyczny Asystent Pielęgniarka Terapeuta Jesteśmy firmą świadczącą specjalistyczne usługi opiekuńcze. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku opiekun/ka osób starszych, chorych lub niepełnosprawnych. Praca polega na codziennym wsparciu osoby starszej lub chorej (możliwa praca również w weekendy).
Miejsce pracy: Warszawa Wawer, Rembertów, Wesoła
Praca od zaraz w domach podopiecznych.
Zakres obowiązków m. in:
- podstawowe czynności pielęgnacyjno-higieniczne,
- wspieranie procesu leczenia,
- wykonywanie czynności gospodarczych,
- czynności edukacyjne.
Wymagania niezbędne:
-wykształcenie medyczne, m. in.:
- pielęgniarka/pielęgniarz,
- asystent osoby niepełnosprawnej,
- opiekun medyczny,
- opiekunka środowiskowa,
- specjalista w zakresie rehabilitacji medycznej,
- fizjoterapeuta,
- terapeuta,
- opiekun DPS,
- ratownik medyczny,
-lub wykształcenie społeczne, m. in.:
- psycholog,
- pedagog,
-niekaralność,
-zdolność do podejmowania czynności prawnych,
-stan zdrowia i sprawność fizyczna, umożliwiająca wykonywanie prac fizycznych,
-badania z sanepidu (książeczka lub zaświadczenie),
-chęć niesienia pomocy innym,
-empatia.
Wymagania preferowane:
- ukończone kursy i szkolenia z zakresu z pracy z osobami starszymi i niepełnosprawnymi itp.;
- udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Zapewniamy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (na pełen etat, 3/4 etatu lub pół etatu),
- elastyczny czas pracy (do ustalenia z koordynatorem),
- wsparcie koordynatorów,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pracę w stabilnej firmie.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 250 25 19

  • Praca Warszawa
  • Pielęgniarka Warszawa
  • Terapeuta Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Opiekun Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448