Pielęgniarz koordynujący / Pielęgniarka koordynująca
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Mazowieckie, Polska
Orpea
12. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
Organizacja, kierowanie i kontrola pracy podległego personelu pielęgniarskiego.
Prowadzenie polityki kadrowej zapewniającej właściwą realizację usług pielęgniarskich z uwzględnieniem założeń budżetowych.
Zapewnienie wysokiego poziomu satysfakcji pacjentów z udzielanych świadczeń pielęgniarskich.
Zarządzanie grafikami i czasem pracy.
Monitorowanie, ocena i analiza jakości usług pielęgniarskich, podejmowanie działań korygujących i naprawczych, proponowanie nowych rozwiązań na rzecz usprawniania pracy i jakości opieki.
Nadzór nad realizacją zadań w zakresie: prowadzenia dokumentacji pielęgniarskiej przestrzegania praw pacjenta,dbania o prawidłowe zabezpieczenie Przychodni w leki, materiały medyczne, sprzęt medyczny, środki dezynfekcyjne.
Udział w planowaniu i realizacja budżetu oddziałów.
Zgłaszanie wniosków dotyczących niezbędnego wyposażenia w sprzęt medyczny,nadzorowanie stanu sanitarno-higienicznego Przychodni.
Podejmowanie działań w zakresie rozwoju podległego zespołu poprzez planowanie i realizację szkoleń.
Nasze wymagania
Posiadasz wykształcenie kierunkowe - aktualne prawo wykonywania zawodu.
W swoją pracę wkładasz serce i rozumiesz potrzeby Pacjentów
czerpiesz radość płynącą z pomagania innym.
Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością za swoją pracę.
Lubisz nawiązywać relacje z innymi ludźmi.
Potrafisz praktycznie obsługiwać komputer i znasz programy z pakietu MS Office.
To oferujemy
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (wolne weekendy i święta).
Niezbędne narzędzia pracy.
Liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy ORPEA.
Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie).

  • Praca Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315